PNEUSERVIS

<< seznam všech aktualit

19.3.2016

PNEUSERVIS

Kromě prodeje alu kol a pneumatik za výhodné ceny Vám nabízí služby PNEUSERVISu pro osobní a dodávkové vozy. Můžete si tak nechat objednané pneumatiky nebo alu kola rovnou nazout a nasadit na vůz v našem moderním pneuservisu.
Naším cílem je spokojený zákazník, proto se snažíme poskytnout nad rámec internetového obchodu maximální služby. Již v minulosti jste si mohli u nás zakoupit kola a pneumatiky a my Vám je na Vaše přání dodali zkompletované. Nyní k nám můžete přijet svým vozem a zakoupená kola Vám namontujeme na Váš vůz a to za výhodnou cenu. Zároveň, budete-li mít zájem, můžete využít cestu k nám a nechat si  důkladně umýt Vaše auto. 
Kromě služeb pneuservisu můžete také využít našeho autoservisu zahrnující veškeré běžné opravy. Máte-li problém s brzdami, tlumiči, výfukem, motorem, spojkou apod., svěřte Váš vůz do našich rukou - rádi se o Vás postaráme.  
Samozřejmě máme pro Vás připraveno příjemné posezení s kávou a wifi. 

Více informací o pneuservisu ZDE 

TOPlist TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku