O nás

Jsme firma zabývající se prodejem pneumatik, litých a ocelových kol a příslušenstvím. Naším hlavním cílem je poskytnout zákazníkovi kvalitní a prověřené zboží a zároveň nabídnout co nejlepší možnou cenu.
K tomuto cíli nám výrazně pomáhá spolupráce se zahraničním partnerem, který dosahuje roční obrat v milonech EUR a díky tomu disponuje velmi dobrým skladovým zázemím a poskytuje opravdu nízké ceny.
Aby byly naše služby opravdu kvalitní, uvádíme Vám u každého produktu reálné stavy skladu jak v ČR, tak i ve skladech v evropské unii. Neřadíme se tedy do četného seznamu naší konkurence, která udává nepravdivé údaje o skladové dostupnosti a zákazník pak vlastně neví kdy a zda vůbec zboží obdrží.
Jelikož jsme Vám chtěli nabídnout ještě lepší službu, dáváme Vám možnost objednat zboží za nižší cenu s delším termínem dodání nebo za cenu vyšší od českého dodavatele s rychlým dodáním. Můžete si tedy vybrat, zda chcete zboží vykrýt ihned i za vyšší cenu nebo si počkáte na doručení ze zahraničí a ušetříte.

Kromě prodeje alu kol, ocelových kol a pneumatik nabízí naše firma kompletní služby pneuservisu a autoservisu. V roce 2016 jsme dokončili výstavbu moderního servisu v Praze 5 v Plzeňské ulici a nabízíme možnost servisovat Váš vůz u naší společnosti. Více informací o autoservisu naleznete na stránkách www.pneucentrum-motol.cz

Jelikož kola, automobily a vše kolem nich není pro nás jen práce,ale především koníček, stali jsme se nedílnou součástí rallye, kde úzce spolupracujeme s firmou Korno Motorsport a jedním z nejlepších rallye jezdců Karlem Trojanem.
servis venku sevis uvnitř 


Doufáme, že Vás naše nabídka a odhodlání oslovilo a stanete se našim spokojeným zákazníkem

Váš team
ALUKOLA.cz

TOPlist TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku