Zpětný odběr pneu

Zpětný odběr odpadních pneumatik - výrobků s ukončenou životností

Pneumatiky ve chvíli, kdy jsou na konci své životnosti, vnímá spousta motoristů jako nepohodlný odpad. OPAK JE PRAVDOU! Ojeté pneumatiky můžete jednoduše a zdarma odevzdat na místech zpětného odběru, které jsou v hojném počtu po celé České republice.
Součástí prodejní ceny pneumatik je i ekologický příspěvek, díky němuž můžete bezplatně odevzdávat ojeté pneu na odběrná místa a výrazně tak pomoci životnímu prostředí. 
Naše společnost uvádí odděleně od ceny pneumatiky náklady na zpětný odběr, zpracování a využití odpadních pneumatik, které připadají na 1 prodávanou pneumatiku nebo 1 kilogram prodávaných pneumatik, a to zejména formou samostatného údaje na daňovém dokladu. V případě, že na některém námi vystaveném daňovém dokladu nenajdete „Oddělené uvádění nákladů dle § 99“, kontaktujte prosím naši zákaznickou podporu na emailu info@alukola.cz a my zajistíme nápravu.
Seznam míst zpětného odběru naleznete na stránkách www.glogistics.cz nebo si je můžete zobrazit zde.

Označení místa zpětného odběru odpadních pneumatik:

Místo zpětného odběru

SPRÁVNĚ:
Zpětný odběr pneu - 1

ŠPATNĚ:
Zpětný odběr pneu - špatně

Zde několik přehledných informací o pneu a jejich vlivu na životní prostředí:Životní prostředí a pneu

Způsob a zajištění zpětného odběru pneumatik:

způsob a zajištění zpětného odběru pneu

TOPlist TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku